Ligový zpravodaj

2. kolo DDM Ligy

Mladší žáci

V neděli dopoledne patřila modřanská tělocvična mladším žákům při dalším kole DDM Ligy, kde nemohl chybět ani náš tým.

Oproti minulému kolu jsme zaznamenali ohromný posun kupředu. Kluci se tentokrát sešli v hojném počtu 8+1, tudíž jsme mohli střídat celé dvě lajny, což nám při výkonu velmi pomáhalo. Po celou dobu nás provázely smolné prohry většinou o jeden či dva góly. Důvodem našich inkasovaných gólů byly osobní chyby, jako například přihrávky před vlastní bránou. Chyby se občas dějí, proto není důvod svěsit hlavy, ba naopak, hlavy vzhůru, z chyb se do příště poučíme a nás může jedině těšit dobrá předvedená hra a velké zlepšení.

Starší žáci

V odpoledních hodinách mladší vystřídali starší žáci, a i zde se schylovalo k napínavým střetům.

Klobouk dolů před kluky, jelikož neměli nikoho na střídání, a i přes to bojovali statečně až do konce.

Větší část herního času kluci trávili na vlastní polovině, měli formaci želva, obětavě chodili blokovat střely a statečně odebírali protihráčům balónky, ze kterých chodily do hrozivých brejků, při nichž dokázali zakončit a vstřelit gól.  Ačkoliv nemáme na kontě žádnou výhru, věřím, že jsme každý zápas soupeři nenechali zadarmo a pěkně jim ho znepříjemnili. To dokazuje i nutnost stažení horších formací z jiných týmů při našich zápasech, jelikož jsme první část ovládli a oni museli dotahovat nepříznivý stav utkání,

Každá modřina z dnešního dne přináší uvědomění, že touto střelou jsme mohli inkasovat další gól a také pochopili důležitost komunikace mezi sebou při hře.

Kluci děkujeme za úžasnou reprezentaci a rodičům za podporu!!!