FLORBAL FOR MOVEMBER 22

Aneb výprava našich nejstarších do Kutné Hory

První ročník turnaje Florbal for movember měl i naše zastoupení. Do vzdálené Kutné hory se vydali zástup z řad našich mužů a žen.

Od brzkých ranních hodin jsme bojovali v zápasech základní části, kde nám čelily sehrané týmy, které nastupují pravidelně v lize. My se jich však nezalekli. Náš výkon se postupně stupňoval a výsledkem byly vyrovnané, dobře herně zvládnuté zápasy. Po celou dobu nás v brance skvěle držel náš brankář. Do obrany se všichni skvěle vraceli, ochotně blokovali a komunikovali. V útočné fázi nám chyběla přesná koncovka, díky které jsme ztratili některé z utkání.

Krátce po poledni na základní část navazovalo play-off, do kterého jsme se probojovali z 6. místa. Skvělý týmový výkon, komunikace, rychlost i přesnost v zakončení, takové bylo čtvrtfinále. Zápas byl v naší režii až a koncovku. Dva góly v závěru po laciných chybách nás stály vedení a zápas vygradoval až v samostatné nájezdy. V nájezdové loterii byl o pouhý jeden vstřelený gól šťastnější soupeř a pro nás tak turnaj smolně skončil.

Nezoufejme, užili jsme si plný den naplněný florbalem a kamarády, a proto to přeci děláme…

Den jsme zakončili na společné večeři v místní restauraci i s jedním točeným!