V. kolo ligy

Ospalý začátek i první výhra

Mladší

I přes náhlé absence se mladším podařilo dorazit do Modřan v počtu 6+1.

První zápas byl ospalý, pomalý a plný zbytečných chyb z nepozornosti, které nás stály lepší výsledek než-li prohru 1:7.
Do dalšího zápasu jsme vstoupili už jako úplně jiný tým. Snažili jsme si přihrávat a dostávali jsme se do útoku, který nesl ovoce v podobě vstřelených gólů. Vojta zaznamenal hattrick a vítězíme 3:1. V dalších duelech svádíme velmi vyrovnané souboje, které ovšem stačí jen na jednu remízu.

Starší

Starší tentokrát v regulérním počtu mohly nastoupit do zápasu. I přes nepříznivý stav 4+1, bez jediného střídání zvládli odehrát všechny zápasy, ve kterých nenechali soupeři nic zadarmo.
Na výhru to sice ještě nestačilo, ale za zmínku určitě stojí zápas s domácími Modřany. Modřanům jsme dokázali vzdorovat až do poslední poloviny druhého poločasu. Krásné Jonášovy góly srovnávaly stav i nás posílaly do vedení. Ovšem v posledních minutách soupeř zlomil zápas na svou stranu.