tým z velké ohrady - STArší žáci

Florbal v partě kamarádů

Pokročilejší a navazující kategorie. Hráči jsou zdokonalováni především ve vzájemné souhře a komunikaci při hře. Zlepšujeme jejich fyzičku během i posilováním. Klíčové je pro nás v rámci této kategorie budovat silný kolektiv a partu kamarádů, kteří spolu tráví čas i mimo florbalové hříště. Nováčky i začátečníky rychle začleňujeme. Hrajeme přátelské zápasy, chodíme na turnaje. Pro snaživé hráče je poskytována možnost reprezentovat náš klub každý měsíc na DDM lize v Modřanech. Každý rok pořádáme pro účastníky těchto tréninků letní soustředění.

Specifikace tréninků

Věk: 8 - 12 let
Kde: Tělocvična ZŠ Janského (Janského 2189, 155 00 Praha 5-Stodůlky)
Kdy: Každé pondělí a čtvrtek 18:00 – 19:00 (mimo svátky a prázdniny)
První trénink: 13. 9. 2021
Cena: 1100,- Kč / pololetí (1x týdně) 2000,- Kč (2x týdně)

Jak se přihlásit

Jste rozhodnutí, že k nám své dítě přihlásíte. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou ji odevzdejte na našem tréninku. Přihlášky jsou zde k dostání i v tištěné formě. Členský příspěvek 1100,- Kč (1x týdně) / 2000,- Kč (2x týdně) zašlete na 2001449394/2010 a jako VS uveďte rodné číslo dítěte. Členský příspěvek je rovněž možné uhradit hotově na jakémkoliv tréninku. Odevzdáním vyplněné přihlášky a uhrazením členského příspěvku je hráč pojištěn proti případnému úrazu na tréninku. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 28. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Přijďte si trénink vyzkoušet

Rádi by jste přihlásili své dítě do našeho florbalového týmu? Přijďte si první trénink vyzkoušet zdarma, ať víte do čeho jdete. Jestli nemáte florbalku nebo brankářskou výstroj, nevadí! My máme spoustu vybavení a rádi ho zapůjčíme.

O trenérech

Filip Fiala

Florbalový matador, současný generální manager a šéf trenérů týmu. Poprvé začal hrát v Klokanech pod pražskou Spartou a poté se stal klíčovým obráncem první generace hráčů SK VO. Na pozici trenéra působí již osmým rokem. Pod palcem má provozní a produkční práce. Za svou hráčskou kariéru prošel krátce týmy Spartak, Termix a FBŠ Bohemians B. Účastnil se řady turnajů, včetně těch s mezinárodní účastí, jako Nisa Open či Prague Open. Odehrál nespočet přátelských utkání.

Daniel Kvěch

Dan vstoupil do florbalového světa v roce 2004 a od té doby se v něm aktivně pohybuje. Svou kariéru začal v Klokanech Stodůlky a později se přidal do Řeporyjského uskupení FBK Wildcats. Za sebou má rovněž roční hostování v SSK Future i působení v FBK Radotín. Účastnil se velkých turnajů jako Nisa open, Czech Open či Prague Games.

Václav Novák

Vašek je mladý florbalový talent a čerstvá posila do trenérského týmu. Svou hráčskou kariéru začal v devíti letech na Velké Ohradě a později se s Tatranem Střešovice vypravil až do Švédska na Gothia Cup. Na svém kontě má 45 ligových startů a účast na turnajích jako je Czech Open, nebo největší Prague Games.

Trenéři

Filip Fiala spoluzakladatel a šéf trenérů florbalového klubu SK VO - trenér pro florbalový kroužek

FILIP FIALA

manager a šéf trenérů (čtvrtek)
(+420) 730 949 869
Fiala66@email.cz

Daniel kvěch

trenér (pondělí)
(+420) 774 226 235
dan.kvech@centrum.cz

Václav novák

asistent trenérů
(+420) 732 186 692
nov138@seznam.cz