starsi informace ka

‹ zpět

Starší žáci / žákyně – Karlín 

Ročník: 2006 – 2002

Tréninky:

Pondělí 17:00 – 18:00, ZŠ Lyčkovo náměstí
Středa 18:00 – 19:00, ZŠ Lyčkovo náměstí
Tréninky se konají v uvedených dnech mimo svátky a prázdniny.

Cena:
Za pololetí (2 týdně): 2800,- Kč
Za pololetí (1 týdně): 1500,- Kč
Za šk. rok (2 týdně): 5400,- Kč
Platbu můžete provést online převodem na: běžný účet bude upřesněn(Jako VS uveďte prvních 6 pozic rodného čísla dítěte), nebo v hotovosti na jakémkoliv tréninku.

Trenéři:
Pondělí: Tomáš Jílek
Středa: Tomáš Jílek


Začátek tréninků:
7. října

Pokročilejší a navazující kategorie. Hráči jsou zdokonalováni především ve vzájemné souhře a komunikaci při hře. Zlepšujeme jejich fyzičku během i posilováním. Klíčové je pro nás v rámci této kategorie budovat silný kolektiv a partu kamarádů, kteří spolu tráví čas i mimo florbalové hříště. Nováčky i začátečníky rychle začleňujeme. Hrajeme přátelské zápasy, chodíme na turnaje. Pro snaživé hráče je poskytována možnost reprezentovat náš klub každý měsíc na DDM lize v Modřanech. Každý rok pořádáme pro účastníky těchto tréninků letní soustředění.

Přihlásit se online

Po rozkliknutí budete přesměrováni na stránky Karlínského spektra (DDM Praha 8), pod kterým probíhá přihlášení i platba. Nárok na první hodinu zdarma mají pouze evidování hráči – je potřeba se před příchodem zaregistrovat do systému a potvrdit vaši účast na vámi vybraném tréninku. Později si pak vyberete, zdali zaplatíte a bude na tréninky chodit pravidelně, či se z nich odhlásíte.