přípravka informace

‹ zpět

Přípravka – Velká Ohrada 

Ročník: 2015 – 2012

Tréninky:
Čtvrtek 16:00 – 17:00, ZŠ Janského
Tréninky se konají v uvedených dnech mimo svátky a prázdniny.

Cena:
1100,- Kč / pololetí
Platbu můžete provést online převodem na: 2001449394/2010 (Jako VS uveďte prvních 6 pozic rodného čísla dítěte), nebo v hotovosti na jakémkoliv tréninku.

Trenér:
Martina Kašpárková


Florbal a jiné pohybové aktivity pojaté zábavnou formou, na míru ušité těm nejmladším. Kroužek určený pro děti ve věku 4 až 8 let. V tomto kroužku probudím ve vašich dětech lásku k pohybu a k florbalu. Jsou pro ně připravené míčové hry, opičí dráhy, florbalová cvičení a všestranné pohybové aktivity.

Přihláška

Vyplněnou přihlášku odevzdej na svém tréninku. Odevzdáním vyplněné přihlášky a uhrazením členského příspěvku je hráč pojištěn proti případnému úrazu na tréninku. Přihlášku odevzdává každý hráč jednorázově při vstupu do klubu. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 30. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení. Alternativní možností pro hráče, kterým nevyhovuje pravidelný trénink je platba paušálního poplatku za jednotlivé tréninky ve výši 70Kč. Pokud, ale takový hráč neodevzdá přihlášku do oddílu, nestává se členem klubu a tudíž v rámci tréninku není pojištěn proti případnému úrazu.