Florbal pro děti - přípravka

Sportovní kroužek pro ty nejmenší

Florbal a spousta dalších pohybových aktivit pojatých zábavnou formou, ušitých na míru těm nejmenším. Pořádáme florbal pro děti ve věku 4 až 7 let. V tomto kroužku probudím ve vašich dětech lásku k pohybu a k tomuto sportu. Jsou pro ně mimo jiné připraveny míčové hry, opičí dráhy, florbalová cvičení a všestranné pohybové aktivity.

Specifikace tréninků

Věk: 4 - 7 let
Kde: Tělocvična ZŠ Janského (Janského 2189, 155 00 Praha 5-Stodůlky)
Kdy: Každý čtvrtek 16:00 – 17:00 (mimo svátky a prázdniny)
První trénink: 16. 9. 2021
Cena: 1100,- Kč / pololetí

Jak se přihlásit

Jste rozhodnutí, že k nám své dítě přihlásíte. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou ji odevzdejte na našem tréninku. Přihlášky jsou zde k dostání i v tištěné formě. Členský příspěvek 1100,- Kč zašlete na 2001449394/2010 a jako VS uveďte rodné číslo dítěte. Členský příspěvek je rovněž možné uhradit hotově na jakémkoliv tréninku. Odevzdáním vyplněné přihlášky a uhrazením členského příspěvku je hráč pojištěn proti případnému úrazu na tréninku. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 28. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Chceme si trénink vyzkoušet

Rádi by jste přihlásili své dítě do naší florbalové přípravky, ale nejste si úplně jistí zda ho hra u nás bude bavit? Přijďte si první trénink vyzkoušet zdarma, ať víte do čeho jdete. Jestli nemáte florbalku nebo brankářskou výstroj, nevadí! My máme spoustu vybavení a rádi je vašemu dítěti vypůjčíme.

Kdo trénuje

Martina Kašpárková

Martina začala s florbalem v SK VO před 10 lety a od té doby je něj pevně napojená. Svou pověstnou urputnostní se už jako mladší žačka směle postavila po boku mnohem starších spolužáků ve vyšší kategorii. Téhle bojovnosti si všimla i Sparta Praha a tak Martina postupně dostala možnost hrát nejprve druhou a nyní i první ligu za juniorky a ženy. Zahrála si na NIse Open, Street Florbal League, ale i Prague Games. Martina to skvěle umí s dětmi a jak sama říká, snaží se jim předat své nadšení a urputnost pro hru.

Trenérka

Martina Kašpárková trenérka přípravky - florbal pro děti

Martina Kašpárková

Trenérka přípravky
(+420) 604 597 275
martinka.casper@seznam.cz