dorost informace

‹ zpět

Dorost – Velká Ohrada 

Ročník: 2002 a starší

Tréninky:
Čtvrtek 19:00 – 20:00, ZŠ Janského
Tréninky se konají v uvedených dnech mimo svátky a prázdniny.

Cena:
1100,- Kč / pololetí
Platbu můžete provést online převodem na: 2001449394/2010 (Jako VS uveďte prvních 6 pozic svého rodného čísla), nebo v hotovosti na jakémkoliv tréninku.

Trenér:
Filip Fiala


Florbal tě baví, ale nechceš, nebo nemáš na to ho hrát profesionálně? V tom případě jsme pro tebe jasnou volbou! U nás máš možnost hrát pravidelně v dobrém kolektivu s partou kamarádů v rámci této herní hodiny. Primárně je tato kategorie určena pro ročníky 2000 a starší, ale přihlásit se po konzultaci s trenérem rozhodně můžeš i jako mladší a získat tak hrou se staršími spoluhráči spoustu cenných zkušeností! Přijdeme, protáhneme se, rozběháme se, rozchytáme brankáře a jdeme hned hrát. Tato herní hodina zároveň vznikla, aby pokryla potřebu bývalých starších členů klubu si jen tak zahrát bez nutnosti trénování a přípravy na ligu, turnaje, či přátelské zápasy. Dohromady tvoříme partu florbalových nadšenců. Jsme kluci i holky od 16 do zhruba 26 let.

Přihláška

Vyplněnou přihlášku odevzdej na svém tréninku. Odevzdáním vyplněné přihlášky a uhrazením členského příspěvku je hráč pojištěn proti případnému úrazu na tréninku. Přihlášku odevzdává každý hráč jednorázově při vstupu do klubu. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 30. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení. Alternativní možností pro hráče, kterým nevyhovuje pravidelný trénink je platba paušálního poplatku za jednotlivé tréninky ve výši 70Kč. Pokud, ale takový hráč neodevzdá přihlášku do oddílu, nestává se členem klubu a tudíž v rámci tréninku není pojištěn proti případnému úrazu.