Chci začít hrát

  • Vyzkoušej

    První hodina je zdarma, tak neváhej a pojď si trénink nebo hru k nám vyzkoušet, ať víš do čeho jdeš. Jestli nemáš florbalku nebo brankářskou výstroj, nevadí rádi ti půjčíme. S sebou potřebuješ jen sálovou obuv a vhodné sportovní oblečení. Navíc se můžeš na cokoliv zeptat našich trenérů.

  • Vyplň

    Bavilo tě to u nás, nebo už jsi rovnou rozhodnutý, že se k nám přidáš? Stačí vyplnit přihlášku, kterou můžeš stáhnout zde. Vyplněnou přihlášku odevzdej na svém tréninku.

  • Uhraď

    Teď už stačí jen uhradit 1000,- Kč , pokud budeš chodit jednou týdně nebo 1900,- Kč v případě dvou tréninků týdně. Platbu můžeš provést online převodem na: 2001449394/2010 (Jako VS uveď prvních 6 pozic rodného čísla), nebo v hotovosti na jakémkoliv tréninku.
Odevzdáním vyplněné přihlášky je hráč pojištěn pro případný úraz při tréninku. Přihlášku odevzdává každý hráč jednorázově při vstupu do klubu. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 30. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení. Alternativní možností pro hráče, kterým nevyhovuje pravidelný trénink je platba paušálního poplatku za jednotlivé tréninky ve výši 70Kč. Pokud, ale takový hráč neodevzdá přihlášku do oddílu, nestává se členem klubu a tudíž v rámci tréninku není pojištěn proti případnému úrazu.