Amaterský florbal pro muže / ženy a dorost

Pojď si s náma zapinkat!

Florbal tě baví, ale nechceš, nebo nemáš na to ho hrát profesionálně? Máš rozvrh tak nabitý, že se nemůžeš aktivně věnovat nějakému tak jak by jsi chtěl a líbilo by se ti si s námi jednou týdně chodit pinknout? V tom případě jsme pro tebe jasnou volbou! Nejsme jenom tým pod společným názvem a dresem, především jsme parta kámošů, která to spolu peče často i mimo hřiště. Hrajeme amatérský florbal s nadšením profíků! Nejmladším z nás je 17 (někdy i míň) a nejstarším okolo 27. Jsme mix holek i kluků do nepohody. Krátce se protáhneme, rozběháme, rozchytáme brankáře a jdeme hned hrát. Tato speciální herní hodina vznikla, aby pokryla potřebu bývalých starších členů klubu si jen tak zahrát bez nutnosti aktivnějšího trénování a přípravy na ligu, turnaje, či přátelské zápasy. Dohromady tvoříme partu florbalových nadšenců. 

Specifikace tréninků

Věk: 17 let a starší (vrchní hranici nemáme, jestli si myslíš, že k nám zapadneš tak tě rádi uvítáme!)
Kde: Tělocvična ZŠ Janského (Janského 2189, 155 00 Praha 5-Stodůlky)
Kdy: Každý čtvrtek 19:00 – 20:00 (mimo svátky a prázdniny)
První trénink: 16. 9. 2021
Cena: 1100,- Kč / pololetí

Jak se přihlásit

Vidíš se v tom s náma? Přijď si první trénink vyzkoušet zdarma, ať víš do čeho jdeš. Jestli nemáš florbalku nebo brankářskou výstroj, nevadí! My toho máme spoustu a rádi ti cokoliv půjčíme. Jseš rozhodnutej už teď? Stáhni si přihlášku a vyplněnou ji odevzdej na našem tréninku. Přihlášky jsou zde k dostání i v tištěné formě. Členský příspěvek 1100,- Kč zašli na 2001449394/2010 a jako VS uveď své rodné číslo. Členský příspěvek je rovněž možné uhradit hotově na jakémkoliv tréninku. Odevzdáním vyplněné přihlášky a uhrazením členského příspěvku je hráč pojištěn proti případnému úrazu na tréninku. V případě neuhrazení členského příspěvku k datu 28. září v prvním pololetí a 15. února v druhém pololetí, nebude dále hráčům umožněna účast na tréninku. Za takového hráče klub nepřebírá zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Tenhle trénink de facto trenéry nemá

Filip Fiala

Florbalový matador, současný generální manager a šéf trenérů týmu. Poprvé začal hrát v Klokanech pod pražskou Spartou a poté se stal klíčovým obráncem první generace hráčů SK VO. Na pozici trenéra působí již osmým rokem. Pod palcem má provozní a produkční práce. Za svou hráčskou kariéru prošel krátce týmy Spartak, Termix a FBŠ Bohemians B. Účastnil se řady turnajů, včetně těch s mezinárodní účastí, jako Nisa Open či Prague Open. Odehrál nespočet přátelských utkání.

Ondřej Hromádko

Ve florbalovém světě se pohybuje už 14 let a stejně jako Filip začínal svou hráčskou kariéru v Klokanech Stodůlky. V pilotní generaci hráčů SKVO působil na pozici prvního pravého křídla. Trénování se aktivně věnoval 6 let a nyní se stará o strategické směřování týmu a marketing. Krom toho funguje jako jednatel klubu. Během své kariéry si ještě zahrál pod týmy Termix a FBŠ Bohemians B. Účastnil se velké řady turnajů, na kterých se postavil i proti zahraničním účastíkům, jako jsou Prague Open, Nisa Open nebo největších Prague Games. Mimo to odehrál velké množství přátelských utkání.

Kdo to vede

Filip Fiala spoluzakladatel a šéf trenérů florbalového klubu SK VO - trenér pro florbalový kroužek

FILIP FIALA

manager a šéf trenérů (čtvrtek)
(+420) 730 949 869
Fiala66@email.cz

Ondřej Hromádko

manager a jednatel
(+420) 721 390 046
o.hromadko@gmail.com